تبلیغات

پرتال نت شهر با تمرکز بر روی سلایق اصلی ایرانیان در اینترنت و فراهم کردن بستری جامع و حرفه ای در قالب یک سایت، توانسته روزانه هزاران بازدیدکننده را به خود جلب نماید و تا به این لحظه در رنکینگ جهانی الکسا، رتبه 297 را در میان سایت های ایران دارا باشد.


در حال حاضر، پرتال نت شهر در بخش های اصلی در حوزه های خبری، هنری، فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی، فناوری اطلاعات، ورزش، املاک، آموزش و... می باشد و با بروز رسانی لحظه ای، به شما نوید آن را می دهد که در یک سایت پویا و زنده تبلیغات خود را انجام می دهید. همانطور که گفته شد، با توجه به بخش ها و فعالیت های پرتال نت شهر، این سایت، یک پرتال رو به رشد با آمار واقعی می باشد.


چنین مجموعه ای می تواند مخاطب مناسبی برای وب سایت شما جهت معرفی و تبلیغ خدمات خود باشد.


نت شهر با ارائه محتوای جذاب و کاربرپسند به صورت دسته بندی شده در زمینه های مختلف، تحت نظر مترجمان و کارشناسان تولید محتوای خبره، فرصت جدیدی برای تعامل میان کاربران و وبسایت ها ایجاد کرده و از همین روی، مکان بسیار مناسبی برای ارائه ی خدمات و یا تبلیغ سرویس های شما می باشد.

 

چرا نت شهر؟


از ویژگی های کلیدی پرتال نت شهر می توان به موارد زیر اشاره کرد:


بیش از 90 درصد از کاربران سایت نت شهر از کشور ایران هستند. بدین ترتیب، تبلیغات شما بیشترین بازدهی را در بازار داخلی خواهد داشت.


سرعت بارگذاری مناسب صفحات نت شهر به همراه کاربران متعددی که روزانه از طریق موتورهای جستجو وارد سایت می شوند، به شما این اطمینان را می دهند که تبلیغات شما توسط هر کاربر جدید، حداقل یک بار مشاهده می شود.


بازدیدکنندگان پرتال نت شهر همگی از طریق بازدید مستقیم، وبسایت های معتبر دیگر و یا موتورهای جستجو وارد سایت می شوند چراکه تبلیغات نت شهر از طریق ارسال ایمیل انجام نمی گردد.


در این پرتال، استانداردهای تبلیغاتی جهانی رعایت شده و از قرار گرفتن پاپ آپ ها، تبلیغات چشمک زن و زننده و همچنین باز شدن صفحات جدید با تبلیغات محصولات کاذب خودداری می شود.


بسته های تبلیغاتی با قیمت ها و سایزهای متعدد به همراه مشاوره ی تبلیغاتی و راه اندازی کمپین های گوناگون به درخواست شما


یکی از اهداف اصلی نت شهر، ایجاد فضایی مناسب، حرفه ای و به دور از تبلیغات آزاردهنده است تا مخاطبان بتوانند به آسانی، به مطالب مورد نیاز خود دست پیدا کنند. از این رو، نت شهر می تواند یکی از مطمئن ترین پرتال ها جهت تبلیغات شما باشد.


در زبان طراحی وبسایت نت شهر، تجربه و رابط کاربری از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است تا تبلیغات در بهترین و پربازدیدترین جایگاه ها قرار گیرند و در نتیجه، تأثیر آن ها به حداکثر برسد.


هر یک از بسته های تبلیغاتی، دارای تعداد جایگاه های محدود می باشد که منجر به کنترل تعداد تبلیغات در یک صفحه و افزایش بازدید هر کدام می شود.


مشاورین نت شهر، در تمامی ساعات روز آماده پاسخگویی به سوالات و همچنین مشاوره ی رایگان درباره ی تبلیغات هستند.

 

برای آگاه شدن از بسته های تبلیغاتی و سفارش تبلیغات می توانید با اطلاعات تماس زیر در ارتباط باشید.