هر آنچه در مورد پنل های خورشیدی تسلا باید بدانید

پنل های خورشیدی Tesla می تواند به زودی ارزان تر شود. گزارش شده است که تسلا قصد دارد اقدام بزرگی به منظور جلوگیری از کاهش فعالیت های خورشیدی خود داشته باشد. براساس گزارش جدید، این شرکت در مورد فروش پنل های خورشیدی خود با قیمت 38 درصد کمتر از میانگین ملی است. این شرکت قصد دارد قیمت بین 1.75 تا 1.99 دلار وات در مقایسه با میانگین 2.85 دلاری کشور باشد.

طبق گفته نیویورک تایمز، سانجی شاه، مدیر بخش خورشیدی تسلا، این کار را انجام می دهد. او می گوید که تسلا با کاهش بیشتر هزینه های خود، این کاهش قیمت را به دست خواهد آورد.

این به این معنی است که مشتریان تنها قادر به خرید پنل با افزایش 4 کیلو وات یا 12 پنل خواهند بود. از آنها نیز ممکن است خواسته شود بعضی از قطعات نصب خانه مانند عکاسی متر برق و جعبه شکن خود را به جای درخواست بازدید از تسلا.

تسلا امیدوار است فروش این بخش خورشیدی را با کاهش این قیمت کاهش دهد، زیرا اخیرا کاهش قابل توجهی داشته است. در سه ماهه اول سال جاری 47 مگاوات در مقایسه با 73 مگاوات در همان دوره سال گذشته اعمال شده است. تسلا اکنون به لحاظ نصب خورشیدی در کشور، به مقام سوم رسیده است. شاه همچنین میگوید فروش سقف خورشیدی تسلا ممکن است در نیمه دوم امسال آغاز شود.

تگ ها:
telegram netshahr
مطالب مرتبط
از مضرات خوردن گوجه و خیار با هم چیست؟
از مضرات خوردن گوجه و خیار با هم چیست؟
کشف مار 3 چشم در استرالیا
کشف مار 3 چشم در استرالیا
چگونه تلخی زیتون را بگیریم؟ | روشهای از بین بردن تلخی زیتون
چگونه تلخی زیتون را بگیریم؟ | روشهای از بین بردن تلخی زیتون
تبلیغات
loading...
نظرات

برای کامنت گذاری، فرم زیر را پر کنید یا ثبت نام کنید ( جهت ورود به سیستم می توانید از استفاده کنید )